Silver partner
18
Років досвіду
2
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
3
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1076
Останній візит на сайт
вчора
Продаж квартир, Оренда квартир, Продаж будинків, Оренда будинків, Продаж ділянок, Комерційна оренда

Продаж комерційної нерухомості (1)

  • 500 000 $
    1 202 $/м²

    Тісна вул., 2

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ
    багатофункціональне приміщення
    416 м²
    сьогодні
    Продається комерційне приміщення 416,7 м² у м. Львів, вул. Тісна 2. Особливості: Площа: 416,7 м² Висота стелі: 4,30 м Окремий вхід, тераса Фасад утеплений (пінопласт 100 мм), оздоблення травертин Паркомісця: 8 авто Електропотужність: 44 кВт, вода, каналізація Будівля введена в експлуатацію Призначення: Підходить для офісу, магазину, салону, медичного центру. Також ідеально під ресторан або заклад харчування з можливістю облаштування експлуатованої тераси на даху. Наповнення приміщення: виконана чистова стяжка підлоги стіни підготовлені (оштукатурені) передбачені виводи під тепловий насос / кондиціонування встановлені лічильники на електроенергію та воду
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.